Søren Haubjerg
forstander
e-mail: forstander@onsild.dk
ansat siden 2014 * tlf.: 23 86 00 50

 


Jesper Kristensen
viceforstander
e-mail: viceforstander@onsild.dk
ansat siden 2011 * tlf.: 40 47 68 66

 


Britta Svanholm
køkkenleder
e-mail: kokken@onsild.dk
ansat siden 2007 * tlf.: 96 57 08 82

 


Anne Mette Høj Jensen
lærer, engelsk, matematik, idræt
e-mail: anne.mette.hoej@skolekom.dk
ansat  siden 2012 * tlf.: 22 48 19 44

 


Charlotte Sveistrup
lærer, dansk, biologi, gymnastik, børneidræt, friluftsliv
e-mail: sveisgeb@hotmail.com
ansat siden 2008 * tlf.: 28 46 81 43

 


Henning Hammer
lærer, IT, fysik, matematik, musik
e-mail: henning.hammer@skolekom.dk
ansat siden 2003 * tlf.: 20 24 50 87

 


Jette Marker Frederiksen
lærer, dansk, historie, børneidræt, gymnastik, skolevejleder
e-mail: jette@marker-it.dk
ansat siden 2004 * tlf. 98 14 00 14

 


Lone Elmer
lærer, matematik, engelsk, idræt
e-mail: loneelmer@onsild.dk
ansat siden 2005 * tlf.: 20 67 86 94

 


Søren Westh-Gregersen
lærer, matematik, fysik, idræt
e-mail: s.westh.gregersen@gmail.com
ansat siden 2008 * tlf.: 50 74 46 69

 


Tine Munk
lærer, tysk, dansk og idræt
e-mail: munk.tine@gmail.com
Ansat siden 2016 * tlf.: 61 71 59 97

 


Christoffer Skovbjerg
lærer, matematik, fysik, musik og idræt
e-mail: christoffer@onsild.dk
Ansat siden 2016 * tlf.: 22 95 01 15

 


Michael Jeppesen
lærer, engelsk, dansk, spring og fitness
e-mail: jeppesen@onsild.dk
Ansat siden 2016 * tlf.: 61 27 12 70

 


Michael Schouboe
lærer, engelsk, medborgerskab og fodbold
e-mail: schouboe@onsild.dk
Ansat siden 2016 * tlf.: 30 29 65 78

 


Kirsten Sørensen
sekretær, håndbold
e-mail: kirsten@onsild.dk
Ansat siden 2000 * tlf.:20 15 31 51

 


John Christensen
pedel
mobil: 29 43 79 31
Ansat siden 1995 * tlf.: 98 52 56 47

 


Tove Svendsen
rengørings-/køkkenmedhjælper
Ansat siden 2010

 


Bente Nielsen
rengøringsassistent
Ansat siden 2016

 


Lisbeth Holm Hermann 
ernæringsassistent
Ansat siden 2011

 


 

 

Annette Grønhøj
køkkenmedhjælper
Ansat siden 2001